serwis

Serwis urządzeń HVAC

Od 2008r Ventix HVAC Spółka Jawna specjalizowała się w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu instalacji sanitarnych. W 2014r. w wyniku przekształcenia Ventix HVAC wyodrębniona została firma Ventix Serwis SJ, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych w zakresie instalacji i urządzeń wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewania a także układów automatycznej regulacji.

Pomiary

Czyszczenie

Konserwacja

SERWIS

Zakres wykonywanych usług

FILM

Serwis w Ventix Serwis

montaż central klimatyzacyjno-wentylacyjnych
Ventix Serwis świadczy kompleksowe usługi serwisowe wentylacji mechanicznej mniej lub bardziej znanych marek i producentów. Wykonujemy przeglądy wentylacji w domach, hotelach, halach produkcyjnych, biurowcach, magazynach, pomieszczeniach handlowych, warsztatach mechanicznych, w szpitalach, w szkołach/uczelniach i w wielu innych rodzajach budynków.
Świadczymy profesjonalny serwis systemów klimatyzacji (split, multi-split, VRF) w ramach gwarancji oraz po jej zakończeniu – serwis pogwarancyjny. W zakres prac związanych z serwisowaniem instalacji wentylacji wchodzi przegląd techniczny instalacji, jak również niezbędne naprawy oraz czyszczenie urządzenia.
ventix serwis klimatyzacji
bg ventix serwis pomp ciepła
Serwis pomp ciepła, jak większości urządzeń, jest konieczny do utrzymania ich w dobrym stanie technicznym, utrzymania gwarancji oraz zapewnienia efektywnej pracy pompy ciepła z najwyższą wydajnością energetyczną. Bezawaryjną eksploatację zapewnia odpowiednio wykonany i regularny serwis.
Firma Ventix Serwis świadczy usługi profesjonalnych i kompleksowych przeglądów układów przygotowania oraz dystrybucji energii cieplnej dla celów technologicznych i grzewczych (w okresie gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym)
ventix serwis centralnego ogrzewania
Firma VENTIX SERWIS wykonuje serwisy agregatów wody lodowej: gwarancyjne, pogwarancyjne, jak również naprawy agregatów wody lodowej. Oferujemy uruchomienia urządzeń, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne wraz z gruntownym przeglądem elektryki i elektroniki urządzenia.

KONSERWACJA

Serwisujemy m. in.

Skontaktuj się z nami

Naszymi klientami są instytucje publiczne, zakłady przemysłowe, firmy budowlane oraz klienci indywidualni.

Odtwórz wideo