serwis

  1. Home
  2. »
  3. Serwis

Serwis urządzeń HVAC

Od 2008r Ventix HVAC Spółka Jawna specjalizowała się w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu instalacji sanitarnych. W 2014r. w wyniku przekształcenia Ventix HVAC wyodrębniona została firma Ventix Serwis SJ, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług serwisowych w zakresie instalacji i urządzeń wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwa, ogrzewania a także układów automatycznej regulacji.

Pomiary

Czyszczenie

Konserwacja

SERWIS

Zakres wykonywanych usług

Serwis w Ventix Serwis Tomasz Banaś sp.k.

ventix serwis central wentylacyjno-klimatyzacyjnych
Ventix Serwis świadczy kompleksowe usługi serwisowe wentylacji mechanicznej mniej lub bardziej znanych marek i producentów. Wykonujemy przeglądy wentylacji w domach, hotelach, halach produkcyjnych, biurowcach, magazynach, pomieszczeniach handlowych, warsztatach mechanicznych, w szpitalach, w szkołach/uczelniach i w wielu innych rodzajach budynków.
Świadczymy profesjonalny serwis systemów klimatyzacji (split, multi-split, VRF) w ramach gwarancji oraz po jej zakończeniu – serwis pogwarancyjny. W zakres prac związanych z serwisowaniem instalacji wentylacji wchodzi przegląd techniczny instalacji, jak również niezbędne naprawy oraz czyszczenie urządzenia.
ventix serwis klimatyzacji
ventix serwis central wentylacyjno-klimatyzacyjnych
Serwis pomp ciepła, jak większości urządzeń, jest konieczny do utrzymania ich w dobrym stanie technicznym, utrzymania gwarancji oraz zapewnienia efektywnej pracy pompy ciepła z najwyższą wydajnością energetyczną. Bezawaryjną eksploatację zapewnia odpowiednio wykonany i regularny serwis.
Firma Ventix Serwis świadczy usługi profesjonalnych i kompleksowych przeglądów układów przygotowania oraz dystrybucji energii cieplnej dla celów technologicznych i grzewczych (w okresie gwarancji, jak i w okresie pogwarancyjnym)
ventix serwis centralnego ogrzewania
ventix serwis central wentylacyjno-klimatyzacyjnych
Firma VENTIX SERWIS wykonuje serwisy agregatów wody lodowej: gwarancyjne, pogwarancyjne, jak również naprawy agregatów wody lodowej. Oferujemy uruchomienia urządzeń, przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne wraz z gruntownym przeglądem elektryki i elektroniki urządzenia.

KONSERWACJA

Serwisujemy m. in.

Skontaktuj się z nami

Naszymi klientami są instytucje publiczne, zakłady przemysłowe, firmy budowlane oraz klienci indywidualni.

Odtwórz wideo