Ventix sp. z o.o. - systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne.

Firma VENTIX rozpoczęła działalność w roku 2008 jako Ventix HVAC spółka jawna. Rozwój FIRMY pozwolił na zbudowanie rozpoznawalnej marki
i doprowadził do powstania trzech współpracujących ze sobą firm :

  • Ventix Projekty spółka jawna - która specjalizowała się w projektowaniu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, grzewczych oraz innych instalacji sanitarnych.
  • Ventix Serwis S.J. - która świadczy usługi w zakresie wykonywania instalacji: klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania dla firm oraz klientów indywidualnych z zastosowaniem nowoczesnych technologii.
  • Ventix Sp. z o.o. i Ventix Serwis Tomasz Banaś S.J - która wykonuje uruchomienie i pomiary oraz usługi serwisowe gwarancyjne i pogwarancyjne instalacji: wentylacji, klimatyzacji , chłodnictwa, ogrzewania, pomp ciepła i kotłowni.

Aktualnie jako grupa firm Ventix Sp. z o.o. i Ventix Serwis Tomasz Banaś S.J zatrudniamy około 40 osób. Kadra inżynierska to 15 osób
z wykształceniem wyższym, kierunkowym . Pracownicy fizyczni to około 25 doświadczonych i przeszkolonych monterów. Współpracujemy również na stałe z firmami podwykonawczymi, które udowodniły że spełniają wymagania jakościowe firmy VENTIX.

Firma VENTIX to zespół specjalistów, który kompleksowo i profesjonalnie wdraża systemy grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne od momentu powstania pomysłu, wykonania projektu poprzez realizację i serwis.


Wyróżnienia